COPYRIGHT © 2021  Polityka Prywatności   

Łukasz Dubielski Psycholog

Oferuję wsparcie z zakresu pomocy psychologicznej w nurcie Gestalt, w gabinecie wykorzystuję także metodologię IFS i Analizę Transakcyjną. Prowadzę krótkoterminową psychoterapię indywidualną młodzieży i dorosłych oraz warsztaty rozwojowe. Wykształcenie zdobyłam na Uniwersytecie Warszawskim, w School of Form oraz Design Thinking Institute. Obecnie studiuję psychologię na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS i jestem w trakcie szkolenia w Wielkopolskiej Szkole Psychoterapii Gestalt. 

 

Nieustannie poszerzam swoje kompetencje podczas warsztatów prowadzonych przez polskich i międzynarodowych trenerów. Praktykę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji. Ważny jest dla mnie głęboki kontakt z ludźmi, nauka przez doświadczenie i twórcze podejście do życia. Moją pracę charakteryzuje przede wszystkim akceptacja i otwartość na drugiego człowieka. 

 

Do gabinetu zapraszam osoby, które czują, że w danym momencie życia potrzebują wsparcia, osoby w kryzysie, doznające wykluczenia czy osamotnienia, zmagające się z problemami w relacjach i wszystkich tych, którzy poczuli potrzebę zmiany. Wspieram klientów zmagających się z zaburzeniami nastroju i osobowości, zaburzeniami lękowymi oraz wyzwaniami związanymi z odżywianiem. Udzielam pomocy nastolatkom, dorosłym i rodzinom.

 

Milena Buszkiewicz, pomoc psychologiczna, psychoterapeutka w trakcie szkolenia

27 sierpnia 2020