27 sierpnia 2020

Milena Buszkiewicz, pomoc psychologiczna, psychoterapeutka Gestalt w trakcie szkolenia - Tylko ONLINE

Oferuję wsparcie z zakresu pomocy psychologicznej w nurcie Gestalt, w gabinecie wykorzystuję także metodologię IFS i Analizę Transakcyjną. Prowadzę psychoterapię indywidualną młodzieży i dorosłych, sesje wspierające rodziny oraz warsztaty rozwojowe. Wykształcenie zdobyłam na Uniwersytecie Warszawskim, w School of Form oraz Design Thinking Institute. Ukończyłam 1 etap szkolenia psychoterapeutycznego w Wielkopolskiej Szkole Psychoterapii Gestalt. Kolejny etap edukacji kontynuuję w Szkole Psychoterapii Gestalt, zarówno na ścieżce specjalizacyjnej psychoterapii dorosłych, jak i w Studium dzieci i młodzieży. 

 

Nieustannie poszerzam swoje kompetencje podczas warsztatów prowadzonych przez polskich i międzynarodowych trenerów. Praktykę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji i interwizji. Ważny jest dla mnie głęboki kontakt z ludźmi, nauka przez doświadczenie i twórcze podejście do życia. Moją pracę charakteryzuje przede wszystkim akceptacja i otwartość na drugiego człowieka. 

 

Do gabinetu zapraszam osoby, które czują, że w danym momencie życia potrzebują wsparcia, osoby w kryzysie, doznające wykluczenia czy osamotnienia, zmagające się z problemami w relacjach i wszystkich tych, którzy poczuli potrzebę zmiany. Wspieram klientów zmagających się z zaburzeniami nastroju i osobowości, zaburzeniami lękowymi oraz wyzwaniami związanymi z odżywianiem. Udzielam pomocy nastolatkom, dorosłym i rodzinom.

 

Łukasz Dubielski Psycholog

COPYRIGHT © 2021  Polityka Prywatności