04 stycznia 2023

Martyna Kowalewska, psycholog, pedagog, terapeuta w procesie kształcenia

Wykształcenie zdobywała na Uniwersytecie im.Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie ukończyła jednolite studia magisterskie na kierunku Psychologia o specjalności psychoterapia i seksuologia oraz studia licencjackie na kierunku Pedagogika specjalność doradztwo zawodowe i personalne. Ukończyła szkolenia z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach I i II stopnia. Doświadczenie zdobywała podczas pracy wsparciowo-edukacyjnej uczniów klas podstawowych, praktyk w placówkach oświatowych oraz jako wychowawca przy organizacji wypoczynku sportowo-rekreacyjnego dla dzieci i młodzieży. Stale podnosi swoje kompetencje podczas uczestnictwa w szkoleniach, praktykach i superwizjach zespołowych. 

 

W gabinecie Martyna zajmuje się pracą z osobami dorosłymi i nastolatkami. W pracy gabinetowej skupia się na szukaniu i poznawaniu możliwości oraz mocnych stron. Ma w sobie wiele otwartości i czujności na to co dzieje się w gabinecie, tym samym stawia na bezpieczną i przyjazną atmosferę.

 

Główne obszary pracy terapeutycznej i psychologicznej to: obniżona motywacja, zaburzenia nastroju, depresja,  uzależnienia, stany lękowe, stres, wypalenie zawodowe, wsparcie w procesie zmian, trudności w relacjach społecznych, trudności rodzine, wsparcie edukacyjno-zawodowe. 

 

Łukasz Dubielski Psycholog

COPYRIGHT © 2021  Polityka Prywatności