12 września 2022

Łukasz Dubielski, psycholog, psychoterapeuta, pedagog specjalny

Wykształcenie w zakresie psychologii, pedagogiki specjalnej, resocjalizacji i interwencji kryzysowej zdobywał na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS, Uniwersytecie Adama Mickiewicza oraz Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Posiada Certyfikat I i II stopnia TSR - Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz zaawansowany fakultet z seksuologii, aktualnie jest w trakcie szkolenia Psychoterapii Systemowej WTTS.

 

Od wielu lat aktywny społecznie działacz Poznańskich organizacji pozarządowych, współtwórca i realizator kampanii społecznej "Dopalacze To Nie Bajka”. Aktualnie jest Prezesem Zarządu Fundacji Forever Young, która wspiera osoby dorosłe i nastolatków znajdujących się w kryzysie. Praktyk prowadzący zajęcia na Uniwersytecie SWPS na wydziale Psychologii. Doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi prowadząc punkty interwencji kryzysowej oraz profilaktyki uzależnień dla osób dorosłych i nastolatków. Pracował również w placówkach opiekuńczo wychowawczych, oświatowych, socjoterapeutycznych oraz jako streetworker. Aktualnie szkoli nauczycieli i psychologów w zakresie profilaktyki oraz wsparcia młodzieży, jest również wykładowcą na Uniwersytecie SWPS. 

 

W ramach pracy edukacyjnej tworzy oraz prowadzi szkolenia i warsztaty o tematyce uzależnień, substancji psychoaktywnych, przemocy i seksualności człowieka. Działania edukacyjne kieruje do kadry pedagogicznej, specjalistów, rodziców, dzieci i młodzieży.

 

W gabinecie Łukasz zajmuje się pracą z osobami dorosłymi oraz nastolatkami od 13 r.ż. Główne obszary pracy terapeutycznej i psychologicznej to: uzależnienia od substancji, uzależnienia behawioralne, uzależnienia wśród dzieci i młodzieży, przemoc i agresja, wsparcie nastolatków, seksualność człowieka, tożsamość seksualna, rozwój seksualny, wsparcie osób LGBT+, seksualność,  zaburzenia nastroju i osobowości, psychoedukacja, samookaleczenie, stany lękowe, depresja oraz ADHD osób dorosłych i młodzieży.

 

Łukasz Dubielski Psycholog

COPYRIGHT © 2021  Polityka Prywatności