10 maja 2022

Katarzyna Kościelniak - psycholog, socjoterapeuta, nauczyciel Montessori, psychoterapeuta psychodynamiczny w trakcie szkolenia.

Magister psychologii na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Poznaniu (specjalność:psychologia ogólna). Psychoterapeuta, socjoterapeuta w trakcie szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Dyplomowany Nauczyciel Montessori (certufikat AMI) - ukończyła kurs w Association MontessoriInternationale.

 

W pracy z pacjentem koncentruje się na jego indywidualnych potrzebach.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując jako nauczyciel i psycholog w prywatnymprzedszkolu i szkole, wspierając rozwój dzieci i młodzieży.

 

Obecnie pracuje w szkole jako nauczyciel/psycholog, gdzie udziela wsparcia psychologicznego dzieciom i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną, problemami edukacyjnymi oraz społecznymi. Katarzyna współpracuje z wychowawcami i rodzicami w zakresie pomocy dzieciom i rodzinie.

 

W gabinecie Katarzyna zajmuje się pracą z osobami dorosłymi, nastolatkami oraz dziećmi przedszkolnymi i w wieku szkolnym. Główne obszary pracy terapeutycznej i psychologicznej to: wsparcie emocjonalne, zaburzenia osobowości, samookaleczenia, depresja, kryzysy w związku i relacji, zaburzenia nastroju, psychoedukacja oraz wsparcie dzieci i młodzieży, wsparcie rodziców i opiekunów. 

 

Łukasz Dubielski Psycholog

COPYRIGHT © 2021  Polityka Prywatności