28 sierpnia 2020

Katarzyna Dorna-Zwierska, coach, pedagog

Kim jestem?

Jestem pedagożką, coachem w trakcie certyfikacji, trenerką personalną, mamą trzech synów, joginką,poszukiwaczką szczęścia i zadowolenia z wymarzonego życia.

 

Co robię?

Pracuję z dorosłymi, którzy chcą zmienić swoje życie, ale nie wiedzą, jak się za to zabrać.Uważność i życzliwość to dla mnie dwie najważniejsze cechy dobrego coacha – taka staram się być.Moim celem, podczas spotkań z drugim człowiekiem, jest stworzenie bezpiecznej i przyjaznejprzestrzeni, która będzie wsparciem w całym procesie zmiany.

 

Jak pracuję?

Będę ci zadawać dużo pytań – na to musisz się przygotować. Ale będziemy mieć też sporo czasu, byznaleźć na nie odpowiedzi.- Co chcesz osiągnąć? - Jak się czuć?- W jaki sposób zaplanować drogę do celu?- W jaki sposób usunąć przeszkody na drodze ku wymarzonej rzeczywistości?- Jak zmienić przekonania, które tobie nie służą, na takie, które cię wspierają (np. stare przekonanie„pieniądze szczęścia nie dają” na nowe przekonanie „pieniądze pozwalają realizować mojepodróżnicze marzenia”)

 

Z kim pracuję?

Zapraszam osoby, które już podjęły decyzję, że chcą coś zmienić w swoim życiu – prywatnym czyzawodowym. Są świadome, że to może być piękna, ale długa i chwilami niełatwa droga. Mają jednakmotywację, by zrobić ten pierwszy krok. Czekam na was w moim gabinecie!

Łukasz Dubielski Psycholog

COPYRIGHT © 2021  Polityka Prywatności