29 sierpnia 2020

Karina Kaczmarek, psycholog, psycholog dziecięcy, pedagog

Wykształcenie w zakresie psychologii, psychologii dzieci i młodzieży, pedagogiki zdobyłana Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. Członek nadzwyczajnyWielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej. W trakcie certyfikacji terapeutycznej WTTS.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując jako psycholog m.in. w WielkopolskimStowarzyszeniu Alzheimerowskim, w fundacji wspierającej rozwój dzieci i młodzieżyoraz w działającej w jej ramach świetlicy socjoterapeutycznej. Do jej zadań należałokoordynowanie projektów, w których brała udział fundacja, pełnienie roli wychowawcyświetlicy socjoterapeutycznej, prowadzenie zajęć socjoterapeutycznych oraz pomocpsychologiczna dla dzieci i rodzin z okolic Starego Miasta.

 

Obecnie pracuje w szkole specjalnej jako psycholog, gdzie udziela wsparciapsychologicznego dzieciom i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną, sporządzaopinie, interweniuje w sytuacjach kryzysowych na terenie szkoły, a przede wszystkimwspółpracuje z wychowawcami i rodzicami, w zakresie pomocy dzieciom i rodzinie.

 

W ramach pracy edukacyjnej tworzy oraz prowadzi warsztaty otematyce psychoedukacyjnej, głównie z zakresu cyberprzemocy i innych zagrożeńwynikających z korzystania z Internetu. Działania edukacyjne kieruje do rodziców,dzieci i młodzieży.

 

W gabinecie Karina zajmuje się pracą z dziećmi, nastolatkami oraz dorosłymi. Główne obszary pracy terapeutycznej i psychologicznej to: wsparcie w kryzysie, zaburzenia nastroju, psychoedukacja, wsparcie dzieci i młodzieży, wsparcie rodziców i opiekunów, wychowanie, wsparcie osób starszych, trudności w relacjach, wsparcie emocjonalne, wsparcie osób z niepełnosprawnością intelektualną, diagnoza psychologiczna.

 

Łukasz Dubielski Psycholog

COPYRIGHT © 2021  Polityka Prywatności