30 marca 2019

Gosia Siąkowska, psycholożka, pedagożka, terapeutka

Wykształcenie w zakresie psychologii, psychologii dzieci i młodzieży, psychodietetyki oraz pedagogiki zdobyła na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS i Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. W trakcie szkolenia zaawansowanego Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Uczestniczka licznych szkoleń i konferencji, praktyczka szkoleń i prezentacji dla biznesu.

 

Aktualnie pracuje w szkole w której organizuje proces kształcenia uczniów w spektrum autyzmu, z zespołem Aspergera. Działa w zespole pedagogiczno - psychologicznym, udziela wsparcia uczniom oraz nauczycielom i wychowawcom. Jest pierwszą osobą do kontaktu dla rodziców dzieci w spektrum.

 

W ramach działań edukacyjnych prowadzi aktywności związane z świadomością potrzeb dzieci i młodzieży w kontekście zdrowia psychicznego oraz bezpieczeństwa cyfrowego. Praktyczka bezpieczeństwa w sieci, świadoma korzyści jak i zagrożeń wynikających z dziejącej się rewolucji technologicznej.

 

W gabinecie Gosia zajmuje się pracą z dziećmi, nastolatkami oraz dorosłymi. Główne obszary pracy psychologicznej i terapeutycznej to: wspieranie w kryzysie, wypalenie rodzicielskie, kompetencje wychowawcze i rodzicielskie, wypalenie zawodowe, psychoedukacja, wsparcie w procesie zmiany, diagnoza psychologiczna

 

Łukasz Dubielski Psycholog

COPYRIGHT © 2021  Polityka Prywatności