04 stycznia 2023

Dominika Król, psycholog, terapeuta w trakcie kształcenia

Ukończyła jednolite studia magisterskie na kierunku Psychologia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu o specjalności psychoterapia i seksuologia kliniczna. Ukończyła szkoleniepodstawowe i zaawansowane z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Aktualnie jest w trakcie studiów podyplomowych z przygotowania pedagogicznego dla psychologów. Pracuje również jako psycholog w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Stale podnosi poziom swoich kompetencji poprzez udział w kursach, szkoleniach oraz superwizjach.

 

W gabinecie zajmuje się pracą z dorosłymi, nastolatkami oraz dziećmi od 7 roku życia. Do współpracy zaprasza osoby, które czują, że w danym momencie życia potrzebują zmiany, wsparcia w procesie poznawania siebie, swoich emocji, myśli i potrzeb. Swoją rolę postrzega jako pomoc osobom w odkrywaniu swoich zasobów do radzenia sobie w trudnych emocjonalnie sytuacjach, kryzysach oraz stanach napięcia. 

 

Podczas pracy najważniejsza jest dla niej akceptacja, wsparcie w procesie zmiany i brak oceny. Ceni sobie elastyczne i indywidualne podejście do klienta.

 

Główne obszary pracy terapeutycznej i psychologicznej: trudności emocjonalne, trudności w relacjach, zaburzenia nastroju, doświadczanie lęku oraz stresu, psychoedukacja. 

 

Łukasz Dubielski Psycholog

COPYRIGHT © 2021  Polityka Prywatności